Користувацька угода

Користувацька угода

 

Основні положення

 1. Використовуючи і / або відвідуючи Сайт (включаючи весь контент, доступний за допомогою доменного імені http://ukrfankniga.at.ua і всіх піддоменів, а також контент Сайту, доступний за допомогою мобільних додатків, ви висловлюєте свою повне і беззастережне прийняття умов данної Угоди ( далі - Угода) та Угоди про конфіденційність. Якщо ви не згодні з умовами цих документів - не використовуйте Сервіс. Даний документ є публічною офертою.
 2. Данна угода є юридично обов'язковою угодою між Користувачем і Адміністрацією Сайту, предметом якого є надання Адміністрацією Сайту Користувачеві доступу до використання Сайту і його функціональних можливостей.
 3. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з цією Угодою до моменту реєстрації на Сайті. Реєстрація Користувача на Сайті означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди.
 4. Визначення:
 • Сайт - сукупність візуальних елементів, тексту, аудіо та відео матеріалів, оформлених в розділи і сторінки, розташовані на домені http://ukrfankniga.at.ua і всіх його піддоменів.
 • Користувач Сайту - фізична особа, зареєстрована на Сайті відповідно до умов Угоди.
 • Авторський контент - об'єкт авторського права у вигляді тексту або зображень, наданий і опублікований Користувачем на Сайті.
 • Твір - авторський контент як об'єкт авторського права у вигляді закінченого / або такий, що перебуває в процесі написання, наданий і опублікований Користувачем на Сайті.
 • Публікація на Сайті - надання Користувачем іншим Користувачам можливості за допомогою мережі Інтернет доступу до свого Авторському контенту, розміщеного на Сайті.
 • Автор - Користувач Сайту, що розмістив для публічного доступу Авторський контент.

 

Порядок реєстрації та використання ресурсу

 1. Реєстрація Користувача на Сайті є безкоштовною і добровільною.
 2. Ви можете користуватися Сайтом, не реєструючись і не створюючи свій обліковий запис, але для того, щоб скористатися деякими функціями Сайту, ви повинні будете створити обліковий запис.
 3. Обрані вами логін і пароль є необхідною і достатньою інформацією для вашого доступу на Сайт. Логіном можуть бути ваші облікові записи з соціальних мереж, які допускаються Сайтом як такі. Ви повинні тримати в безпеці свої дані (логін і пароль) вашого облікового запису. Будь-які дії, вчинені з використанням вашого логіна і пароля, вважаються здійсненими вами, якщо не буде доведено протилежне.
 4. У разі несанкціонованого доступу до вашого облікового запису або поширення вашого логіна і пароля, ви зобов'язані негайно повідомити про це Адміністрацію Сайту.

 

Користувачі Сайту зобов'язані:

 1. Дотримуватися положень чинного законодавства України, цієї Угоди та інших положень Сайту, які є частиною цієї Угоди, зокрема Правил розміщення авторського контенту та Угоди про конфіденційність.
 2. Надавати при реєстрації достовірні, повні та актуальні дані, стежити за їхньою актуальністю.
 3. Не розміщувати на персональній сторінці або в своїх Творах інформацію та об'єкти авторського права (включаючи посилання на них), які можуть порушувати права та інтереси третіх осіб.
 4. Не реєструватися як Користувач від імені або замість інших осіб.
 5. Не створювати більше одного облікового запису. У разі виявлення будь-яких зловживань і порушень щодо використання облікових записів ми залишаємо за собою право блокувати обліковий запис без будь-якого роду компенсацій.
 6. Не завантажувати \ зберігати \ публікувати \ поширювати або іншим чином використовувати віруси та інші шкідливі програми по відношенню до Сайту.
 7. Не здійснювати незаконні збори і обробку персональних даних інших Користувачів Сайту.
 8. Не відтворювати, дублювати, копіювати, продавати, або здійснювати торгові операції по відношенню до Авторського контенту та Творів інших Користувачів Сайту.

 

Використовуючи Сайт, Ви погоджуєтесь з наступними положеннями:

 1. Адміністрація Сайту має право в будь-який момент часу відмовити вам у наданні місця для розміщення Творів або Авторського контенту, видаливши їх із свого серверу.
 2. Адміністрація Сайту має право здійснювати розсилку повідомлень, в тому числі повідомлень по електронній пошті по базі Користувачів.
 3. Адміністрація Сайту має право повністю або частково обмежувати функціональність Сайту з технічних, профілактичних чи інших причин на свій власний розсуд.
 4. Адміністрація Сайту залишає за собою право, але не зобов'язується відстежувати інформацію або матеріали, які Користувачі розміщують або публікують для загального прочитання. Адміністрація Сайту має право, але не зобов'язана видаляти таку інформацію або матеріал, без будь-яких пояснень і повідомлень.
 5. Сайт може містити посилання на сторонні ресурси \ веб-сайти, які не належать нам або контролюються нами. Ми не маємо ніякого контролю над і не несемо ніякої відповідальності за зміст, політику конфіденційності або дії третіх осіб. Крім того, ми не будемо і не можемо піддавати цензурі або редагувати вміст ресурсів третьої сторони. При використанні Сайту, ви гарантуєте розуміння і прийняття вищевикладенних фактів та погоджуєтеся звільнити нас від відповідальності, що виникає при використання будь-яких сторонніх ресурсів.
 6. Адміністрація не несе відповідальність за шкоду, заподіяну техніці користувача, в разі якщо це сталося в результаті переходу по посиланнях, розміщених на Сайті.
 7. Користувач несе особисту відповідальність за будь-яку інформацію, яку розміщує на Сайті, повідомляє іншим Користувачам, а також за будь-які взаємодії з іншими Користувачами.
 8. Адміністрація Сайту має право показувати рекламу Користувачам.
 9. Адміністрація Сайту має право в односторонньому порядку змінювати умови Угоди.

 

Права інтелектуальної власності

 1. Користувач, розміщуючи свій Авторський контент на сайті, надає іншим особам невиключне право на його використання в межах ресурсу в особистих некомерційних цілях.
 2. Розміщуючи на Сайті Твори або Авторський контент, ви зберігаєте за собою всі права на них, в той же час ви надаєте нам на свої Твори всесвітню, не ексклюзивну, безоплатну ліцензію на використання, відтворення, розповсюдження, демонстрацію, і доведення їх до відома користувачів Сайту.
 3. Якщо ви вважаєте, що ваші права інтелектуальної власності порушені іншими Користувачами, то надішліть нам повідомлення про порушення авторських прав. Для цього вам необхідно повідомити нас шляхом направлення повідомлення через форму Зворотнього зв'язку в розділі Контакти.
 4. Користувач не має права завантажувати, передавати або публікувати контент на Сайті, якщо він не володіє відповідними правами на вчинення таких дій.

 

Відмова від гарантій і обмеження відповідальності

 1. Вся інформація на нашому Сайті надається «як є» і «як доступно». Ви погоджуєтеся, що використовуєте наш Сайт на свій страх і ризик.
 2. Адміністрація Сайту не гарантує, що наш Сайт буде завжди доступний, на ньому не буде збоїв чи технічних неполадок.
 3. Сервіс не заявляє і не гарантує, що Сайт або Авторський контент будуть доступні для продажу або ліцензування.
 4. Сервіс не гарантує, що Сайт не містить вірусів і аналогічних небажаних включень або руйнівних функцій.
 5. Вашим єдиним і винятковим засобом правового захисту щодо використання вами цього Сайту є відмова від використання Сайту.
 6. Сервіс не несе відповідальності за репутаційні втрати Автора, що відбулися з ним в процесі використання Сайту.
 7. Ні за яких умов Адміністрація Сайту не несе відповідальності за будь-які збитки, отримані Користувачем в процесі користування функціями і можливостями Сайту.

 

Приймаючи Угоду, Користувач зобов'язаний ознайомитися з Правилами розміщення авторського контенту та Угодою про конфіденційність.

Пошук книг
Про нас

Українська фантастична книга - це сучасна онлайн-платформа, де можна публікувати свої твори, як завершенні, так і книги в процесі написання.Новинки коміксів та літературний блог.


Підписатися на розсилку (раз в місяць)

E-mail *:
Ваше ім'я:


БестселерВибір редакції

ПРОЕКТ «НОВИЙ Б...
Переглядів: 324

Намальоване нещ...
Переглядів: 242

Походження:Росо...
Переглядів: 138

Блог/популярні дописи

[25.02.2017]
Комікси по-українськи: козаки-характерники та...
[19.11.2017]
Першому гравцеві приготуватися: фантастика чи...
[11.01.2017]
Серія книг "Нове українське фентезі"...
[12.01.2017]
Астра - психотрилер О. Михеда
[21.01.2017]
Сучасне польське фентезі

Статистика


Зараз на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Оригинальные и рипнутые шаблоны ДЛЕ 10.00 скачать бесплатно.
Разные шаблоны сайтов в бесплатном доступе.
Полуприватные Шаблоны для распространенных ЦМС в бесплатном доступе.
Здесь можно скачать дизайны для UCOZ бесплатно.
Самый раскрученный webмастерский портал в рунете и буржунете.
Свежайшие новости сети интернет и мира.
Адаптивные joomla! 3.1 шаблоны в free доступе.
Скачивайте лучшие резиновые WP шаблоны 3.0 без скрытых ссылок и шеллов.
Наверное, самый лучший блог вебмастера о заработке в сети.